Hakkımızda

DOĞUŞ KİMYA

40 Yılı aşkın süredir Doğuş Kimya ünvanı ile Yüzey işlem kimyasalları, sektöründe faaliyet gösteren firmamız 1300 M2 lik bir alanda yetişmiş uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Günümüz modern yüzey işlem tekolojilerinde yalnız talepler değil kalite ve rekabet de artmakta olup bu doğrultuda firmamız sizlere uluslar arası standartlarda en ileri ve kaliteli kimyasalları müşteri odaklı olarak ekonomik fiyatlar ile sağlamayı ilke edinmiş olup, bünyesinde dünyanın uzman lider firmalarının ürünleri yer almaktadır.

İletken olan yada olmayan tüm materyallerin yüzey işlemleri için yüzey hazırlama ve kaplama kimyasalları ile ekipman ve aksesuarlarını ekonomik fiyatlar ile müşteri odaklı olarak stoktan derhal teslim etmekte olup komple anahtar teslimi Bilgisayar ve Plc kontrollü tam otomatik kaplama tesisleri kurulumu ve satış sonrası destek ile sektörel eğitim hizmetlerini sağlamaktadır.

Ülkemizde savunma sanayinde çok önemli projelerde (STM-ASELSAN-MKE-ROKETSAN) Bilgisayar kontrollü Komple metal kaplama tesisleri kurulumları gerçekleştirilerek eğitimleri tamamlanarak teslim edilmiştir.

Özel sektörler  ve Ortadoğu ülkeleri de dahil olmak üzere 200’ü aşkın komple tesis  başarıyla teslim edilmiş ve bu sayı gün geçtikçe artmaktadır.

Bünyemizde bulunan yaş metod titrasyon laboratuvarı, ileri teknoloji X Ray F.Cihazı ve korozyon test (NSS) vb. cihazlarımız ile tüm kaplama banyolarının analizleri ve çözümlerine yönelik kesin, güvenilir teknik hizmetler sağlanmakta olup aynı zamanda kaplama ve alaşım kaplamaların kalınlık ölçümleri tahribatsız olarak yapılmaktadır.

Firmamızın ana faaliyet konusu komple anahtar teslim tesisler kurup, servis ve bakım hizmetleri ile kimyasal tedarikçiliği olmasının yanında bünyemizde bulunan laboratuvarımızda müşteri talepleri doğrultusunda Ar-Ge çalışmaları yapılmaktadır.

Saygılarımızla.